Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Subforum w Poradnikach Graficznych


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, sugeruje zamiane nazwy "Photoshop" na "Produkty Adobe" lub "Programy Adobe" lub "Adobe", gdzie w regulaminie daloby sie obowiazek umieszczania prefixu np. Photoshop, illustrator, indesign itp. Gdyz wszystkie te programy to jedna wielka rodzina Adobe ;)

Opublikowano

Nawet nie chodzi o to ze ai. Wiesz, adobe nie konczy sie na ai, ps. Adobe ma jeszcze m.in Acrobat After Effects Audition Captivate Contribute Director Dreamweaver Fireworks Flash Builder Flash Professional Font Folio FrameMaker Freehand Illustrator InDesign Lightroom Media Server PageMaker Photoshop Photoshop Elements Photoshop Extended Premiere Elements Premiere Pro Presenter SpeedGrade

Opublikowano

Na tak. Wreszcie mogłabym dawać poradniki dotyczące kilkunastu programów Adobe w jednym subforum, a nie w kilku :P

 

Edit: Wilczek, potrzebne :P Za kilka miesięcy moja gromadka z MGT będzie znać już kilka programów między innymi z serii Adobe i na pewno powstaną poradniki ich autorstwa, tutaj na mpc :P

Opublikowano

Edit: Wilczek, potrzebne :P Za kilka miesięcy moja gromadka z MGT będzie znać już kilka programów między innymi z serii Adobe i na pewno powstaną poradniki ich autorstwa, tutaj na mpc :P

Tak, tak. Wmawiaj to sobie XDD

 

Na tak.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Nawet nie chodzi o to ze ai. Wiesz, adobe nie konczy sie na ai, ps. Adobe ma jeszcze m.in Acrobat After Effects Audition Captivate Contribute Director Dreamweaver Fireworks Flash Builder Flash Professional Font Folio FrameMaker Freehand Illustrator InDesign Lightroom Media Server PageMaker Photoshop Photoshop Elements Photoshop Extended Premiere Elements Premiere Pro Presenter SpeedGrade

 

Wiem, że nie kończy się na Ai czy PS, bo sam korzystam z AE. ;) No cóż, przemyślałem sprawę i jednak na tag.

he?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...